Híreink
A 2014/2015-ös tanévben az alábbi programokon vettünk részt:
Állandó programjaink:
- Néptánc oktatás
- Sakk oktatás
- Angol nyelvszakkör
- Bozsik program
- Informatika szakkör
- Továbbtanulóknak felkészítők
- Minden hónapban szentmise
- Missziós programok
- Úszásoktatás március 05-től
- Színházlátogatás Vácra
Időszakos programok
- Tanévnyitó szentmise
- Bozsik kupa
- Szeretlek Magyarország program IX.27. 20-21 óra
- IX.29. Tomanek Gábor előadása
- IX.30. 6. o. osztálykirándulása
- X.2 – X. 05 Ipolytölgyesi otthonban önkéntes segítő munka
- X.11 Rendőrnap
- X.17. Újrahasznosítási kiállítás megtekintése
- X.17. 8.o. továbbtanulási kiállításon való részvétele
- X.18. Missziós találkozó Budapesten
- X.22 Megemlékező műsor
- XI.05. Tarnai Imre temetése
- XI.06. Szent Imre Napok-on szereplések
- XI. 10. Hulladékgyűjtés
- XI.13. Interaktív kiállításon részt vettünk Vácon
- XI.14. Idősek napja
- XI.18. Elmebajnokság itt nálunk
- XII.01.-02. Látogatás a Nógrádmarcali hulladéktelepen
- XII. 05. Mikulásházba látogattunk majd disco
- XII.08. Ambrus-nap:szent mise,iskola szentelés,kiállítás megnyitó,lelkigyakorlat,vetélkedő
- XII.18. Karácsonyi műsorok
- XII. 19. Karácsonyi készülődés,ajándékkészítés
- I.22. Együtt szaval az ország!
- II.12. Farsangi készülődés
- II.13. Farsangi bál
- II.27. Gordos Rezső Megyei Sakk diákolimpia Karancslapujtőn
- III.07. Megyei sakk olimpia döntője Nógrádmegyeren
- III.08. Bendegúz nyelvi verseny országos döntő:Tóth Alexa
- III.09. Múzeumi bőrönd nap- a szentendrei skanzen interaktív bemutató órái
-III.25. Közös lelkinap a 4 kisiskola pedagógusainak Nógrádsipeken
-III.26. Sebastian atya lelkigyakorlata a gyerekeknek
-III.27. Bendegúz megyei döntő Balassagyarmaton “nyelvész” Molnár Melani,Tóth Alexa
-III.28. Kerékpárosverseny Balassagyarmaton:Lakatos Attila,Barna Bálint,Eötvös Enrico,Jargalsaikhan Bat,Bella Mercedesz,Matyasovszki Nikolett,Molnár Melani
-IV.11 Missziós gyermekek találkozója Patakon
-IV.14. 8.o. kirándulása a tóhoz
-IV.17. Tudásbajnokság -megyei döntő Salgótarjántermészetismeret Bella Mercedesz
- IV.-ban Levelezős német versen Erdős Xénia,Lehel Mercédesz
- IV.22. Műfüves pályaavató Borsosberényben nagyok 1 helyezett,kicsik 2.helyezett
- IV.29. Érsekvadkert szavalóverseny Pauer Csilla 3.helyezés
-IV.30. 1,Iskolai kirándulás Ipolyvecére
2,Elmebajnokság Cserhátsurányban:
- 1 helyezés:Valent Filoména,Melicz Anna,Csatári Sára,Molnár Dóra
- 4.helyezés:Gombár Franciska,Kubiczki István,Hidvégi Anna,Czinege Bendegúz
- 2.helyezés:Gál Ádám,Gáspár Márk,Czinege Illés,Bella Mercédesz
- 2.helyezés:Lakatos Attila,Pauer Edit,Unger Nóra,Lehel Mercédesz
-V.06.Német Tesztverseny-Literátum:Gáspár Márk,Gál Ádám,Tóth Alexa,Molnár Melani,Jargalssaikhan Bat,Virág Felícia,Pauer Csilla,Erdős Xénia
-V.20 Tudásbajnokság természetismereti megyei döntő:Bella Mercédesz
-V.22 Pünkösdváró gyereknap Vácon
-VI.1-3 Erzsébet tábor Fonyódligeten : 6-7.osztály
-VI.5. Iskolai kirándulás Királyrétre
- VI.12. Bankett
- VI.13. Te Deum Vác
- VI.19. Tanévzáró,ballagás
Isten áldja!